Yardım Merkezi

Standart teslimat ile hafta içi saat 14:00’a kadar verilen siparişler aynı gün, hafta içi 14:00’dan sonra verilen siparişler ve hafta sonu verilen siparişler bir sonraki iş günü kargoya verilir.

Siparişinizin kargoya verildikten sonraki durumunu kargo takip numaranız ile kontrol edebilir veya kargo firması ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Kargo Takip:
https://www.amerikanotoparcalari.com/kargo-takip

Siparişinizin tamamını veya siparişinizde yer alan herhangi bir ürünü iptal edebilmeniz için ürün/ürünlerin faturalandırılmamış olması gerekmektedir. İptal talebiniz ile ilgili 0212 346 16 31 telefon numarasından veya iletişim formu üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

İade işlemlerinizin başlayabilmesi için mutlaka faturanızda yer alan iade bölümünü ıslak imzalı bir şekilde doldurmalı, ürününüz ile birlikte depo adresimize göndermeniz gerekmektedir. Kargo için iade adresi;

Atatürk Oto Sanayii Sitesi Yanı, 100. Yıl Sanayi Sitesi, 52. Sokak, No: 6 Maslak / Sarıyer – İstanbul

Hesabım sayfası altında yer alan üyelik bilgilerim alanından e-mail adresiniz hariç diğer bilgilerinizi güncelleyebilir ve değiştirebilirsiniz. 

Hesabım sayfası için tıklayınız.

“Ödeme” sayfasında, aşağıdaki seçeneklerden size uygun olan ödeme seçeneğini seçerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Kredi Kartı
Havale
Kapıda Ödeme (+15 TL kapıda ödeme ücreti)

(Ödemeler İyzico ödeme alt yapısı ile sağlanmaktadır.)

Hesabım” menüsü altında yer alana “Siparişlerim” alanından ilgili siparişleriniz için sipariş durumu “Kargoya Verildi” olarak görünüyorsa “Kargom Nerede?” butonuna tıklayarak kargo takip numaranıza erişebilirsiniz.

Üye olmadan oluşturulan siparişlerde ise web sitemizin en üst kısmında yer alan “Kargo Takip” linkine tıklayarak sipariş numarası ve e-posta bilgilerinizin girişini yaparak kargo takip numaranıza ulaşabilir ve kargo takibinizi yapabilirsiniz.

Whatsapp görüşme...